Katalog nagród

Najprawdopodobniej jako pierwsi w Polsce postanowiliśmy dać zwycięzcom możliwość wyboru nagród. Pierwszy raz  skorzystaliśmy z katalogu podczas Esportowego Turnieju Świątecznego – 16 grudnia 2017 roku. Zawierał on wtedy 15 opcji.

Drugi raz skorzystaliśmy z katalogu na Tour de_ZDZ #1 (Żywiec). Bazowaliśmy na tych samych opcjach co podczas ETS, jednak postanowiliśmy zmniejszyć ilość opcji do 9. Pozbyliśmy się tym samym powtórzeń i odświeżyliśmy opcje, które były przestarzałe lub ich cena się zmieniła.

Zasady: Każdy z graczy ma wybrać 1 opcję. Kilku graczy może zdecydować się na tą samą opcję. Wszystkie opcje są w tym samym przedziale cenowym.

Statystyki: 13x paysafecard, 2x powerbank, 1x głośnik, 1x słuchawki

Graczy wybierających z katalogu: 17

 

Dlaczego nie… 

…dawać tylko paysafecardów? – Jak pokazują statystyki; większość osób rzeczywiście decyduje się na paysafecard, jednak znajdują się osoby wybierające inną nagrodę. Chcemy żeby gracze naszych turniejów zabrali swoje nagrody do domów, nie zostawili je po drodze w sklepie lub na poczcie. Możliwe jest to tylko wtedy gdy to gracz sam wybierze.

…dawać pieniądzy? – Kwestie prawne stoją na przeszkodzie przekazania pieniędzy. Niestety, nie możemy wręczyć zwycięzcom nagrody pieniężnej.

Pomysł na katalog pojawił się podczas rozmowy o nagrodach na następny turniej. Jeden z nas wspomniał o liście nagród, a inna osoba to podchwyciła. Sami stworzyliśmy i wymyśliliśmy katalog nagród, który w pełni uważamy za nasz autorski pomysł.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.